Brow Artist Micro Tattoo Micro Tattoo uzacu zīmulis 101 Blonde

Iepazīstinām ar L'Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo - uzacu flomāsteri ar mikrobleidinga iedvesmotu aplikatoru smalku uzacu matiņu zīmēšanai ar stingru aplikatoru.

Produkta apraksts
Iepazīstinām ar L'Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo - uzacu flomāsteri ar mikrobleidinga iedvesmotu aplikatoru smalku uzacu matiņu zīmēšanai ar stingru aplikatoru. Flomāstera formula ir bagātināta ar hennu, kas nodrošina dabisku efektu un ilgu noturību. Produktu var lietot vairākās kārtās, veidojot dabiskas vai drosmīgi akcentētas uzacis.
Sastāvs

Aqua / Water, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Ppg, 26, Buteth, 26, Peg, 40 Hydrogenated Castor Oil, Methyl Gluceth, 20, Pentylene Glycol, Glycerin, 1, 2, Hexanediol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Sodium Carbonate, Sodium Chloride, [+/, May Contain Ci 19140 / Yellow 5, Ci 17200 / Red 33, Ci 42090 / Blue 1, (F.I.L.B212618/1).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

Lietošana
Uzklājiet Brow Artist Micro Tattoo uzacu flomāsteri uz tīrām uzacīm pirms tonālā krēma uzklāšanas. Lai panāktu dabisku, tetovējumam līdzīgu izskatu, ar smalko aplikatora galu pa diagonāli gar uzacs līniju un iekšējos stūros zīmējiet smalkas, uzacu matiņiem līdzīgas līnijas. Lai vairāk akcentētu uzacis, izmantojiet biezo, plakano aplikatora daļu uzacu ietonēšanai.
Izlaist slīdnis: Full Range

Pilnveidojiet savu pieredzi

Parūpējieties par savu jauno izskatu vēl vairāk:

101 Blonds
Brow Artist
Micro Tattoo Micro Tattoo uzacu zīmulis 101 Blonde