Age Specialist 55+ Anti-aging atjaunojoša sejas maska

Maska ar eļļu kompleksu, adenozīnu un hialuronskābi sejas ādas intensīvai atjaunošanai. Rekomendējama lietošanai no 55 gadu vecuma. Maska acumirklī iedarbojas un padara ādu starojošu, sniedz tai nepieciešamo mitrināšanu un tvirtumu, izlīdzina sīkās grumbiņas un uzlabo ādas elastību.

Produkta apraksts
Maska ar eļļu kompleksu, adenozīnu un hialuronskābi sejas ādas intensīvai atjaunošanai. Rekomendējama lietošanai no 55 gadu vecuma.
Maska acumirklī iedarbojas un padara ādu starojošu, sniedz tai nepieciešamo mitrināšanu un tvirtumu, izlīdzina sīkās grumbiņas un uzlabo ādas elastību.
Sastāvs

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ammonium Polyacryloyldimethyl, Taurate, Hydroxyacetophenone, Ceteareth-12, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Disodium Edta, Adenosine, Acetyl Trifluoromethylphenyl Valylglycine, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Limonene, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Parfum.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu zīmola produktu sastāvdaļu saraksti tiek regulāri atjaunināti. Lūdzu, skatiet savu produktu iepakojuma sastāvdaļu sarakstu, lai iegūtu visjaunāko sastāvdaļu sarakstu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu personīgai lietošanai.

 

Lietošana
Katru rītu un vakaru saudzīgi ieziediet sejas un kakla ādā, līdz pilnīgi absorbēts. Lai panāktu vislabākos rezultātus, izmantojiet kopā ar citiem L’Oréal Paris produktiem.
Age Specialist
55+ Anti-aging atjaunojoša sejas maska